Informacje

Koncert "Atramentalnie"

  • 10-01-2020
Ilustracja do informacji: Koncert "Atramentalnie"
Serdecznie zapraszamy na Koncert "Atramentalnie" Marty Michałowskiej i Jadwigi Macewicz. Koncert odbędzie się 18 stycznia o godzinie 19:00 w Kawiarni Mocca w Lubskim Domu Kultury. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy. 
Muzyka towarzyszyła mi od najmłodszych lat więc myślę,że mogę śmiało użyć sformułowania, że śpiewam od zawsze. Muzyka jest moją najgłębszą pasją i miłością.
Już od dziecka uczestniczyłam w różnych występach artystycznych na małych i większych scenach. Uczęszczając do Liceum Ogólnokształcącego brałam udział w organizowanym co roku Festiwalu Piosenki Użytkowej,na którym zdobywałam wyróżnienia ,a podczas jednej z edycji zajęłam I miejsce.
Sama komponuję i piszę teksty swoich utworów. Moją inspiracją są przeróżni artyści,których cenię i podziwiam; ale też inspiruje mnie samo życie,relacje międzyludzkie, ukryte pragnienia, nasze niespełnienia, ścieżki których szukamy, pytania jakie sobie zadajemy.
To wszystko ma wpływ na to,że moja twórczość jest właśnie taka a nie inna i przemawia takim językiem. Jest pewnego rodzaju manifestem tego co mi w "duszy gra".
"
Jadwiga Macewicz Znany pedagog, wychowawca, muzyk, wokalistka, muzykoterapeuta, coach. Pracuje jako nauczyciel zespołów wokalnych w MCKiE „ Dom Harcerza” w Zielonej Górze. Na scenie zadebiutowała w 2006 roku podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Studenckiej "Pryzmat" w Legnicy gdzie zajęła 1 miejsce. Od tamtej pory nieprzerwanie wzbogaca swoje doświadczenia biorąc udział w licznych koncertach, festiwalach oraz zróżnicowanych projektach muzycznych.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją